Logo
Wydrukuj tę stronę

Media

Szanowni Państwo,
informujemy, że proces akredytacyjny na ósmą edycję halowego mityngu lekkoatletycznego Orlen Copernicus Cup Toruń 2022, który odbędzie się 22 lutego 2022 roku w Arenie Toruń rozpocznie się w poniedziałek, 24 stycznia. Mityng jest zaliczany do prestiżowego cyklu World Athletics Indoor Tour Gold.

Wnioski akredytacyjne będzie można wypełniać w systemie elektronicznym pod adresem media.kpzla.pl

Ci z państwa, którzy posiadają konto w systemie muszą jedynie zalogować się oraz wybrać odpowiednie wydarzenie z listy. Osoby, które nie mają konta zobligowane są do założenia go i akredytacji poprzez system. Termin przyjmowania wniosków mija w niedzielę, 13 lutego 2022 roku - ten termin jest nieprzekraczalny. Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane. Weryfikacja zgłoszeń rozpocznie się 14 lutego. Po tym terminie otrzymają Państwo informację o przyznaniu, bądź odmowie akredytacji.

Przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiczną obowiązywać będą restrykcje, a każdy przedstawiciel mediów musi być zaszczepiony co najmniej dwoma dawkami, a szczepienie będzie mógł potwierdzić okazując certyfikat zaszczepienia. Niezaszczepione osoby muszą przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19 wykonany najpóźniej 48h przed odebraniem akredytacji.

Gdyby pojawiły się pytania, prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.