Media

Szanowni Państwo,
informujemy, że rozpoczął się proces akredytacyjny na siódmą edycję halowego mityngu lekkoatletycznego Copernicus Cup, który odbędzie się 17 lutego 2021 roku o godz. 17:30 w Arenie Toruń. Mityng jest zaliczany do prestiżowego cyklu World Athletics Indoor Tour Gold.

Wnioski akredytacyjne może wypełniać w systemie elektronicznym pod adresem media.kpzla.pl

Ci z państwa, którzy posiadają konto w systemie muszą jedynie zalogować się oraz wybrać odpowiednie wydarzenie z listy. Osoby, które nie mają konta zobligowane są do założenia go i akredytacji poprzez system. Termin przyjmowania wniosków mija 3 lutego 2021 roku - ten termin jest nieprzekraczalny. Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane. Weryfikacja zgłoszeń rozpocznie się 4 lutego. Po tym terminie otrzymają Państwo informację o przyznaniu, bądź odmowie akredytacji.

Przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiczną obowiązywać będą restrykcje, a każdy akredytowany przedstawiciel mediów przejdzie test na obecność koronawirusa przed odebraniem akredytacji w dniu zawodów. Informujemy, że liczba miejsc dla przedstawicieli mediów została ograniczona. Szczegółowy plan sanitarny zostanie przedstawiony mediom po 4 lutego.