Bilety


 

Pakiet ze zdjęciem eFan Mityngu World Athletics Indoor Tour – Copernicus Cup 2021

Drodzy fani lekkoatletyki! Mityng  Copernicus Cup Toruń 2021 po raz 7 odbędzie się w ramach najważniejszego cyklu lekkoatletycznych imprez halowych na świecie, czyli World Athletics Indoor Tour Gold. W Arenie Toruń zobaczymy wszystkie największe światowej gwiazdy europejskiej lekkiej atletyki w wybranych konkurencjach biegowych i technicznych.

W rywalizacji udział wezmą medaliści ostatnich Halowych Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, a wśród nich nasi wspaniali reprezentanci Polski z Marcinem Lewandowskim i Ewą Swobodą na czele. Takiego konkursu w skoku o tyczce w Polsce jeszcze nie było! Od ubiegłego roku, gdy podczas Copernicus Cup Armand Duplantis pobił rekord świata, toruński mityng na zawsze zapisał się w historii skoku o tyczce. – Tym razem w Arenie Toruń zobaczymy wszystkich medalistów mistrzostw świata w Katarze, czyli Armanda DuplantisaSama Kendricksa i Piotra Liska, a poza tym mistrza olimpijskiego z Rio de Janeiro Thiago Braza, czy naszego mistrza Pawła Wojciechowskiego. W pozostałych konkurencjach wystąpią najlepsze zawodniczki (m.in. Genzebe Dibaba , Gudaf Tsegay , Beatrice Chepkoech oraz Lemlem Hailu) i zawodnicy (m.in. Grant HollowayOrlando OrtegaAndrew PozziDamian Czykier), a kolejne ogłoszenia jeszcze przed nami. Pozostałe konkurencje to::

- wśród kobiet: biegi 60m, 400m, 800m, 3000m, 60m ppł. oraz trójskok;

- wśród mężczyzn: biegi 800m, 1500m, 60m ppł. oraz skok o tyczce, skok wzwyż i  pchnięcie kulą

 

Na obecną chwilę nie możemy zagwarantować Państwu obecności w Arenie Toruń, ale przygotowaliśmy alternatywne możliwości uczestnictwa i wspierania swoich ulubionych lekkoatletów z całego świata.

W ramach jednego z dwóch pakietów „eFan” będziecie mogli wspierać zawodników w postaci swojego awatara, czyli zdjęcia umieszczonego w oficjalnej ramce Mistrzostw o wymiarach 60x100 cm na trybunach 1 lub 2 kondygnacji hali.

Jedynym warunkiem obecności będzie wysłanie swojego zdjęcia o rozdzielczości min. 3000 pikseli w postaci pionowej, na adres email wskazany na potwierdzeniu zakupu.

W ramach droższego pakietu z ograniczoną liczbą miejsc na dolnej kondygnacji udostępniamy też wsparcie w formie video, które będzie emitowane w trakcie Mistrzostw.

Oba pakiety zawierają też kod rabatowy do oficjalnego sklepu online z gadżetami i pamiątkami Halowych Mistrzostw Europy Torun 2021.

 

Pakiet eFan Standard:

- awatar ze zdjęciem na trybunach poziomu 2

- 8% zniżki do oficjalnego sklepu mistrzostw (online)

- podsumowanie w formie pamiątkowego zdjęcia awatara.

Cena 55 PLN

 

Pakiet eFan Premium zawiera:

- emisja nagrania video na ekranie LED podczas Mistrzostw (do 7 sek.)

- awatar ze zdjęciem na trybunach poziomu 1

- 15% zniżki do oficjalnego sklepu mistrzostw (online)

- podsumowanie w formie pamiątkowego zdjęcia awatara.

Cena 85 PLN

 

Szczegółowe informacje: Regulamin


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/gregsoftpl/ftp/copernicuscup.pl/public_html/templates/gregsoft/html/com_k2/templates/default/item.php on line 203