Pakiet z Twoim zdjęciem już dostępny!

Pakiet ze zdjęciem eFan Mityngu World Athletics Indoor Tour – Copernicus Cup 2021
Drodzy fani lekkoatletyki! Mityng  Copernicus Cup Toruń 2021 po raz 7 odbędzie się w ramach najważniejszego cyklu lekkoatletycznych imprez halowych na świecie, czyli World Athletics Indoor Tour Gold. W Arenie Toruń zobaczymy wszystkie największe światowej gwiazdy europejskiej lekkiej atletyki w wybranych konkurencjach biegowych i technicznych.

Na obecną chwilę nie możemy zagwarantować Państwu obecności w Arenie Toruń, ale przygotowaliśmy alternatywne możliwości uczestnictwa i wspierania swoich ulubionych lekkoatletów z całego świata. W ramach jednego z dwóch pakietów „eFan” będziecie mogli wspierać zawodników w postaci swojego awatara, czyli zdjęcia umieszczonego w oficjalnej ramce Mistrzostw o wymiarach 60x100 cm na trybunach 1 lub 2 kondygnacji hali. Jedynym warunkiem obecności będzie wysłanie swojego zdjęcia o rozdzielczości min. 3000 pikseli w postaci pionowej, na adres email wskazany na potwierdzeniu zakupu.

W ramach droższego pakietu z ograniczoną liczbą miejsc na dolnej kondygnacji udostępniamy też wsparcie w formie video, które będzie emitowane w trakcie Mistrzostw. Oba pakiety zawierają też kod rabatowy do oficjalnego sklepu online z gadżetami i pamiątkami Halowych Mistrzostw Europy Toruń 2021.

Sprzedaż potrwa tylko do 11 lutego 2021 r.

Pakiet eFan Standard:
- awatar ze zdjęciem na trybunach poziomu 2
- 8% zniżki do oficjalnego sklepu mistrzostw (online)
- podsumowanie w formie pamiątkowego zdjęcia awatara.
Cena 55 PLN

Pakiet eFan Premium zawiera:
- emisja nagrania video na ekranie LED podczas Mistrzostw (do 7 sek.)
- awatar ze zdjęciem na trybunach poziomu 1
- 15% zniżki do oficjalnego sklepu mistrzostw (online)
- podsumowanie w formie pamiątkowego zdjęcia awatara.
Cena 85 PLN

Szczegółowe informacje: Regulamin