Akredytacja mediów rozpoczęta

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy proces przyjmowania wniosków o akredytację medialną na piątą edycję halowego mityngu Copernicus Cup, który odbędzie się 6 lutego 2019 r.

 

6 lutego 2019 roku w Arenie Toruń będzie można spotkać  medalistów Halowych Mistrzostw Świata z Birmingham, medalistów Mistrzostw Europy z Berlina oraz wielu innych lekkoatletów z całego świata. Mityng zaliczany do cyklu IAAF World Indoor Tour z pewnością dostarczy wielu emocji.

Proces aplikowania o akredytację odbywa się elektronicznie. Wszystkich chętnych prosimy o rejestrację (osoby, które posiadają już konto mogą skorzystać ze swoich danych do logowania) w elektronicznym systemie, który dostępny jest pod adresem www.media.kpzla.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 27 stycznia 2019 r. – ten termin jest NIEPRZEKRACZALNY. Po tym dniu prześlemy informację o przyznaniu bądź odmowie przyznania akredytacji medialnej.

W razie pytań proszę o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.