Dołącz do drużyny Copernicus Cup

Interesuje Cię sport a szczególnie lekkoatletyka? Łatwo nawiązujesz kontakty i znasz języki obce? Szukasz nowych znajomości, ciekawego zajęcia i możliwości zdobycia doświadczenia? Organizatorzy międzynarodowego mityngu lekkoatletycznego mają propozycję dla Ciebie – zostań wolontariuszem na Copernicus Cup 2017.

Jako organizatorzy największych imprez lekkoatletycznych w Polsce dobrze wiemy, że nie ma zawodów bez pomocy wolontariuszy. Sukces dotychczas przeprowadzonych imprez nie byłby możliwy bez setek wyjątkowych ludzi, z którymi współpracowaliśmy. Zaufaliśmy sobie nawzajem. Obie strony na tym skorzystały.

Dziś (3 stycznia) rusza system rejestracji wolontariatu Copernicus Cup Toruń 2017! Potrzebujemy Waszej pomocy w różnych sektorach jak np. transport, odbiór z lotnisk, welcomedesk w hotelach, pomoc techniczna na zawodach, kontakty z zawodnikami i przedstawicielami lekkoatletycznych federacji, biuro prasowe i inne.

Prosimy o przemyślane zgłoszenia na podstawie formularza online:

wolontariat.copernicuscup.pl

W zamian oferujemy doświadczenie, certyfikat potwierdzający współpracę, możliwość sprawdzenia własnych umiejętności językowych i interpersonalnych i wiele więcej.

 

Zapraszamy do współpracy.